ماده ۵۲ شرایط عمومی پیمان

ماده 52 شرایط عمومی پیمان

پرسش و پاسخ‌های چاپی

D2115200102

پرسش)

آیا کارفرما یا پیمانکار می‌تواند بعد از صورت حساب نهایی تایید شده که با استفاده از صورت وضعیت قطعی تهیه شده است نسبت به رقم مذکور اعتراض کنند؟

پاسخ)

با احترام، بازگشت به نامه شماره ۱۹/۵/۵۴۷۵ مورخ ۸۳/۰۹/۲۵ به آگاهی می‌رساند:

درقراردادهایی که براساس شرایط عمومی پیمان (جدید) منعقد شده‌اند، طبق ماده ۵۱، صورت حساب نهایی تایید شده که با استفاده از صورت وضعیت قطعی مصوب (طبق ماده ۴۰) تنظیم و ملاک تسویه حساب پیمانکار طبق ماده ۵۲ قرار می‌گیرد برای دو طرف پیمان قطعی است و هرگونه اعتراض و تغییری در مورد صورت وضعیت قطعی مورد عمل در آن بی تاثیر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

error: به دلیل حق کپی رایت، درخواست شما مقبول نیست!